Чернівці

вул. Небесної Сотні 1 А

вул. Університетська 30

вул. Головна 95

вул. Університетська 1

вул. Руська 201 Б

Час роботи: 9:00 - 19:00

вул.Небесної Сотні 8

вул. Героїв Майдану 40

вул. Головна 275 Б

Час роботи: 10:00 - 20:00

Ламінація (ламінування) документів - основний засіб для збереження поліграфії. 

ламінація документів в ЧернівцяхЛамінація (ламінування) - подовжує життя наших документів та поліграфії. У Чернівцях таку послугу надає мережа магазинів JoyMarket та їхній проект Copycentr-Online.

Що ж це таке ламінація? Для чого вона взагалі?

Ламінування (ламінація)   — це процес, при якому  на поліграфічну продукцію наноситься  прозора плівка -ламінат Ламінування  захищає вашу поліграфію та документи  від  впливу вологи та пилу. Чим цупкіший ламінат, застосовується для ламінування (ламінації) , тим стійкішою стає оброблена поліграфія до механічного впливуЗавдяки ламінуванню, ви маєте можливість легко очищати готову друковану продукцію від  забруднень.зовнішнього впливу, це означає, що ламінування (ламінація) значно продовжує  термін  експлуатації поліграфії
Мережа магазинів JoyMarket надає послуги ламінування (ламінації) у своїх магазинах. Також на ресурсі copycentr.org у вас є можливість завантажити документ, на який потрібно нанести ламінат, обрати послугу "ламінація" та забрати уже готову поліграфію в одному із магазинів JoyMarket або ж на будь-якому зручному для вас відділенні пошти, якщо ви не проживаєте у Чернівцях.
JoyMarket - працюємо для вас!