Чернівці

вул. Небесної Сотні 1 А

вул. Університетська 30

вул. Головна 95

вул. Університетська 1

вул. Руська 201 Б

Час роботи: 9:00 - 19:00

вул.Небесної Сотні 8

вул. Героїв Майдану 40

вул. Головна 275 Б

Час роботи: 10:00 - 20:00

Зшивання , термо зшивання документів

зшивання, термо зшивання в Чернівцях


Термо зшивання - потрібна і важлива послуга в нашому житті! У Чернівцях документи можна зшити шляхом термо зшивання в магазинах JoyMarket.

Для чого взагалі потрібне зшивання документів? Чи важливу роль воно відіграє у житті компанії чи фірми?

Будь-яка компанія турбується про свій імідж та документацію, а зшиті документи методом термо зшивання забезпечують цілісність документів та їх гарний вигляд!

Саме термо зшивання є найпростішим шляхом зшити документ. Потрібно виконати лише 2 кроки!

1) Розмістити потрібні документи в обкладинку!

2) Вкладені документи в обкладинку помістити в термобіндер.

Вам потрібно зачекати всього декілька секунд і процес зшивання завершиться, навіть якщо ваша документація займає майже 500 листів.

Термо зшивання надає вашій документації гарного вигляду , водночас зберігаючи цілісність документації та захищає її від різних зовнішніх чинників.

Документи, які піддалися терно зшиванню можна навіть відправити поштою, просто поклавши їх у конверт. До того ж вони виглядають досконало.

Мережа магазинів JoyMarket та їхній проект Copycentr-Online надає послуги по термо зшиванню. Просто потрібно зайти на сайт copycentr.org та завантажити документи, які потрібно зшити. Потім просто забрати в одному із магазинів JoyMarket або ж на будь-якому відділенні пошти, якщо ви не проживаєте в Чернівцях!

JoyMarket - ми працюємо для вас!